вход Вход РегистрацияВсі змінні або параметри, що характеризують теплову установку як систему, діляться на вхідні X, H, Z та вихідні Y.

де

Xi – це контрольовані незалежні властивості початкових матеріалів (густина, в'язкість, температура), тобто такі вхідні змінні, про чисельні значення яких у будь-який момент або дискретні проміжки часу може бути одержана інформація за допомогою приладів або за допомогою якого-небудь методу.

Hl – це контрольовані і регульовані параметри управління, які характеризують стан управляючих дій (витрата газу, співвідношення газ-повітря і т.д.), тобто те, чим можна управляти. Це змінні чисельні значення, які за допомогою системи регулювання можуть бути встановлені на заданому рівні.

Zk – неконтрольовані і некеровані обурюючи параметри, які мають випадковий характер, змінні по величині, інтенсивності і точкам додатку. Вони не завжди мають явно виражений характер, тобто це змінні, чисельне значення яких не контролюється.

Yj – це залежні вихідні змінні, які дають якісну характеристику одержуваного матеріалу (кількість вихідних матеріальних потоків і т.д.).

Вихідні змінні Y залежать як від всіх вхідних змінних X, H, Z, так і від режиму процесу, тобто можна виділити, окрім цього, режимні змінні (температура печі, кратність і циркуляція контурів і т.д.). Їх чисельні значення залежать від характеру процесу, тому і режимні і вихідні змінні об'єднують в одну групу Yj.

© 2018
  • Сайт "Литературка"
  • мы собираем различную техническую, образовательную, научную литратуру