вход Вход РегистрацияЗавершальним етапом виконання чисельного експерименту є аналіз математичної моделі за визначенням у у вигляді рівняння регресії.

У неповних квадратичних рівняннях регресії знак перед коефіцієнтом лінійного члена відповідає напряму зміни вихідного параметра: “+” свідчить про те, що із збільшенням фактору величина відповідного вихідного параметра збільшується, “ – “ означає, що вона убуває.

Чим більше значення коефіцієнта, тим сильніше вплив чинників. Якщо необхідно набути максимальне значення вихідного параметра, то значенню всіх факторів, коефіцієнти bi яких мають знак “+”, слід приймати максимальними, і значення факторів, коефіцієнти bi яких мають знак “ – “ – мінімальними.

Знак “+” перед коефіцієнтом парної взаємодії bij свідчить про те, що збільшення вихідного параметра можливе тільки в тому випадку, якщо взаємодіючі фактори знаходяться одночасно на верхньому і нижньому рівні, а знак “ – “ означає, що один фактор знаходиться на верхньому, а інший на нижньому рівні.

© 2018
  • Сайт "Литературка"
  • мы собираем различную техническую, образовательную, научную литратуру